Ogłoszenia parafialne

Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01. 2021 r.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym oraz na tacę i konto parafialne oraz za dodatkowe ofiary na ogrzewanie  i ofiary na opłacenie kosztów sprzątania. Bardzo dziękuję za ofiary składane dziś, w II niedzielę miesiąca. Proszę, aby ofiarę na kwiaty złożyły w miesiącu styczniu rejony: 1, 2, 3, 4.  Proszę  o modlitwę w intencji parafii i prowadzonych prac.
 2. Dzieci z Oazy Dzieci Bożych dziękują za ofiary składane podczas rozprowadzania kredy i kadzidła. Złożyliśmy 814 zł. Dziękuję w ich imieniu wszystkim za złożone ofiary.
 3. Dzisiejsza niedziela to Święto Chrztu Pańskiego – liturgicznie kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
 4. Msze św. w tygodniu o godz. 1700.
 5. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Zapraszam w środę na Mszę św. Rejonowych. Po Mszy św. będzie można odebrać zeszyty na nowy rok.
 6. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo św. Faustyny i św. Jana Pawła II. Zapraszam Was jak najliczniej do tej modlitwy.
 7. Dziękuję Rodzinom, które były obecne w minionym tygodniu na spotkaniach kolędowych. Bardzo dziękuję za życzliwość oraz ofiary składane podczas spotkań kolędowych oraz na tacę. Bóg zapłać. Mam do Was prośbę. Dziękując za posługę kapłana w parafii i składane ofiary, chcę Was prosić, byśmy pamiętali także o naszych ministrantach, którzy przez cały rok posługują w naszym kościele. Zazwyczaj wyrażamy tę wdzięczność podczas kolędy, w tym roku będzie można wyrazić naszą wdzięczność dla nich składając ofiarę do puszek w przyszłą niedzielę po Mszach św. Proszę Was o życzliwość dla nich.

 

 

Zapraszam na spotkanie kolędowe we

WTOREK ( 12 stycznia) 2021 r.     godz. 1700 
Rodziny z Rejonu 21, 22, 23, 24.

 

 

Wszystkim życzę dobrej niedzieli

 - Szczęść Boże !


II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 3.01. 2021 r.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym oraz na tacę i konto parafialne oraz za odatkowe ofiary na ogrzewanie  i ofiary na opłacenie kosztów sprzątania. Proszę  o modlitwę w intencji parafii i prowadzonych prac.
 2. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. Msze św. w tygodniu o godz. 1700.
 4. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Błogosławieństwo kredy i kadzidła. Msze św. jak w każdą niedzielę. Dzieci z Oazy będą po Mszy św. rozprowadzać kredę i kadzidło. Składane z tej racji dobrowolne ofiary będą przeznaczone na wyposażenie salki dla Oazy Dzieci Bożych w Parafialnym Centrum Kultury. Przed sumą nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 5. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. 0 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja prowadzona, a następnie w ciszy. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
 6. Przyszła niedziela to Święto Chrztu Pańskiego – liturgicznie kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego. To także II niedziela miesiąca – taca na szczególne potrzeby naszej parafii.
 7. Dziękuję Rodzinom, które były obecne na I spotkaniu kolędowym oraz za życzliwą atmosferę jaka się wytworzyła. Bardzo dziękuję za ofiary złożone z racji spotkania kolędowego. Ofiara z kolędy to wyraz wdzięczności za posługę duszpasterską kapłana w parafii. Dlatego bardzo dziękuję tym rodzinom, które taką ofiarę złożyły. Bóg zapłać.

 

Zapraszam na kolejne spotkanie kolędowe:

PONIEDZIAŁEK ( 4 stycznia) 2021 r. godz. 1700

Rodziny z Rejonu 5, 6, 7, 8.

WTOREK ( 5 stycznia) 2021 r.       godz. 1700 
Rodziny z Rejonu 9, 10, 11, 12.
CZWARTEK ( 7 stycznia) 2021 r.   godz. 1700  
Rodziny z Rejonu 13, 14, 15, 16.
SOBOTA ( 9 stycznia) 2021 r.        godz. 1700 
Rodziny z Rejonu 17, 18, 19, 20.
 

 

 

Wszystkim życzę w Nowym Roku
opieki Matki Najświętszej

 - Szczęść Boże !


Niedziela Świętej Rodziny 27.12. 2020 r.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiary na potrzeby parafii składane jeszcze w tym roku rejonowym oraz na tacę i konto parafialne oraz za dodatkowe ofiary na ogrzewanie  i ofiary na opłacenie kosztów sprzątania. Zakończyliśmy prace przy wymianie okien dachowych.  Proszę  o modlitwę w intencji parafii i prowadzonych prac.
 2. Dziś obchodzimy Święto Świętej Rodziny.
 3. W poniedziałek w liturgii Kościoła Święto św. Młodzianków, męczenników.
 4. Msze św. w tygodniu o godz. 1700.
 5. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek zakończenie Roku Pańskiego 2020. Msza św. i nabożeństwo dziękczynne o godz. 1600. Za udział w tym nabożeństwie możemy zyskać odpust zupełny. Przyjdźmy, by wyrazić naszą wdzięczność, że nas Pan Bóg zachował w zdrowiu i życiu podczas pandemii i prosić o błogosławieństwo w nowym roku.
 7. W piątek Nowy Rok - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Światowy Dzień Pokoju. Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 800 i 1030. Przed sumą o 1015 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Chorych odwiedzę z Komunią świętą w sobotę od godz. 900.
 9. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych.
 10. W związku z pandemią nie będzie w tym roku tradycyjnej kolędy – wizyty duszpasterskiej w waszych domach. Ks. Arcybiskup zachęca, by w tym roku zorganizować spotkania kolędowe w kościele, byśmy w jedności i braterstwie uczestniczyli w celebracji Eucharystii i w obrzędzie błogosławieństwa rodzin oraz modlili się w intencji naszej Ojczyzny, Kościoła i Diecezji. Proszę, aby na te „spotkania kolędowe” przynieść wodę (w słoiczku), która zostanie pobłogosławiona, by następnie pokropić nią nasze domy i mieszkania. Zostały przygotowane foldery z modlitwami do odprawienia wspólnej modlitwy w naszych domach, której przewodniczyć będzie ojciec lub matka rodziny. Każdorazowo będę sprawował Mszę św. w intencji rodzin zaproszonych w danym dniu na „spotkanie kolędowe”. Zapraszam na pierwsze spotkanie kolędowe 2 stycznia (sobota) na Mszę św. na godz. 1700 rodziny z rejonu 1, 2, 3 i 4.
 11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

 

 

 

Wszystkim życzę Bożej opieki w kończącym się roku

 - Szczęść Boże !

 


4 Niedziela Adwentu 20.12. 2020 r.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym oraz na tacę i konto parafialne oraz za dodatkowe ofiary na ogrzewanie i ofiary na opłacenie kosztów sprzątania. Dziękuję także za ofiarę 500 zł na  opłacenie kosztów sprzątania. Chcemy zakończyć przed Świętami prace przy  obróbce okien wewnątrz kościoła.  Proszę  o modlitwę w intencji  prowadzonych prac w naszej parafii.
 2. Roraty jutro, w poniedziałek o godz. 700, we wtorek i środę wieczorem o godz.1700. Zapraszam wszystkich w tych ostatnich dniach Adwentu.
 3. Jutro chciałbym odwiedzić z Komunią świętą przed Świętami naszych. Proszę o zgłoszenie dzisiaj w zakrystii, zarówno chorych, których odwiedzam w I piątki, jak również nowe inne osoby.
 4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. W środę rocznica święceń biskupich ks. abp. Adama Szala, w czwartek dzień jego imienin. Pamiętajmy w naszych modlitwach
 5. W czwartek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Pamiętajmy podczas Wigilii o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Pisma w., śpiewie kolęd w rodzinie. W czwartek Msza św. rano o godz. 700. Uroczysta Msza św. w nocy  – Pasterka o 2400 sprawowana w int. ofiarodawców naszej parafii. Bardzo   Was zapraszam, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
 6. W piątek Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Oprócz Pasterki Msze św. będą jeszcze o godz. 800 i 1030. Mszy św. po południu nie będzie. W tym dniu   możemy zyskać odpust zupełny za udział w błogosławieństwie papieskim Urbi  et Orbi (przez telewizję lub radio). W Boże Narodzenie nie obowiązuje   wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
 7. W sobotę drugi dzień Świąt – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. o godz. 800 i 1030. Mszy św. po południu nie będzie. 
 8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Proszę o wpisywanie się w zakrystii na prenumeratę prasy katolickiej na nowy rok.
 9. W zakrystii są jeszcze do nabycia świece na stół wigilijny w cenie od 7 zł. Gdyby któraś rodzina nie otrzymała opłatków, można je nabyć w zakrystii.
 10. Decyzją Rady Parafialnej na razie nie będziemy wieszać dotychczasowych  żyrandoli. Zostały one rozmontowane i złożone w dolnym kościele. Decyzje   dotyczące oświetlenia będziemy podejmować w późniejszym czasie. Nadal   proszę Was o sugestie i opinie.
 11. W zakrystii są do odebrania zeszyty z poszczególnych rejonów.

 

 

Wszystkim życzę Bożej łaski na zbliżające się Święta

 - Szczęść Boże !


3 Niedziela Adwentu 13.12. 2020 r.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym oraz na tacę i konto parafialne oraz za dodatkowe ofiary na ogrzewanie i ofiary na opłacenie kosztów sprzątania. Dziękuję za te ofiary oraz za  składane dziś, w II niedzielę miesiąca. Proszę, aby ofiarę na kwiaty złożyły w tym miesiącu rejony: 21, 22, 23, 24.  Trwają nadal prace przy obróbce  okien wewnątrz kościoła.  Proszę  o modlitwę w intencji prowadzonych prac w naszej parafii.
 2. Roraty codziennie wieczorem o godz.1700. Zapraszam wszystkich, dorosłych i dzieci z lampionami.
 3. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek  o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej parafii.
 5. W piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo św. S. Faustyny i św. Jana Pawła II. Msza św. w intencjach czcicieli Bożego Miłosierdzia.
 6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie
 7. Do zwarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Monika Barbara Szufnarowska z naszej parafii i Mariusz Jałowiec z parafii Brzyska – zapowiedź II.
 8. Proszę wszystkich o skorzystanie w tym tygodniu ze spowiedzi św. przed Świętami. Będę spowiadał codziennie pół godziny przed Mszą św. W piątek i sobotę będzie jeszcze nam pomagać w spowiedzi 2 kapłanów. W piątek od 1500 do 1630 i w sobotę od 1430 do 1630. Proszę, byśmy nie odkładali spowiedzi na ostatni dzień w sobotę.
 9. Przed Świętami chcemy rozebrać rusztowanie w kościele. Dlatego chciałbym, żebyśmy zdecydowali, czy mamy zawiesić dotychczasowe żyrandole, czy  przygotujemy nowe oświetlenie kościoła. Mamy taką propozycję – projekt jest  wywieszony na tablicach ogłoszeń przy wyjściu z kościoła. Obecne oświetlenie moglibyśmy wykorzystać na plebanii w części Parafialnego Centrum Kultury.  Bardzo proszę o wasze sugestie i propozycje, gdyż w tym tygodniu musimy podjąć decyzję.
 10. Proszę o pozostanie po Mszy św. członków Rady Parafialnej.
 11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 12. W zakrystii są jeszcze do nabycia świece na stół wigilijny w cenie od 7 zł.

 

 

Niech czuwa nad Wami
Maryja - Patronka Adwentu

 - Szczęść Boże !


2 Niedziela Adwentu 06.12. 2020 r.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym oraz na tacę i konto parafialne oraz za dodatkowe ofiary na ogrzewanie  i ofiary na opłacenie kosztów sprzątania. Trwają nadal prace przy obróbce okien wewnątrz kościoła.  Proszę  o modlitwę w tej intencji i naszej parafii.
 2. Dziś I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Roraty codziennie wieczorem o godz.1700. Zapraszam wszystkich, dorosłych i dzieci z lampionami, niech będzie to czas pięknego adwentowego oczekiwania.
 4. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza św. o godz. 1700. Zapraszam w tym dniu na Mszę św. dzieci z kl. III przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii św. wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają poświęcone medaliki NMP.
 5. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek  o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej parafii.
 7. W piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo św. S. Faustyny i św. Jana Pawła II. Msza św. w intencjach czcicieli Bożego Miłosierd.
 8. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca – taca na szczególne potrzeby naszej parafii.
 9. Do zwarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Monika Barbara Szufnarowska z naszej parafii i Mariusz Jałowiec z parafii Przeczyca – zapowiedź I.
 10. W zakrystii są do odebrania zeszyty z poszczególnych rejonów. Proszę rejonowych o odebranie opłatków z zakrystii i rozniesienie do wszystkich rodzin naszej parafii. Ofiary z tej racji składane przeznaczone będą na zapłacenie rachunków za ogrzewanie kościoła. Jeżeli ktoś będzie odczuwał obawy, wtedy rejonowi pozostawią opłatki w skrzynkach na listy,  tak, by każda rodzina mogła otrzymać opłatki na Święta.
 11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 12. W zakrystii są do nabycia świece na stół wigilijny w cenie od 7 zł.

 

 

Wszystkim życzę opieki Matki Bożej
Patronki Adwentu

 - Szczęść Boże !


1 Niedziela Adwentu 29.11. 2020 r.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym oraz na tacę i konto parafialne oraz za dodatkowe ofiary na ogrzewanie  i ofiary na opłacenie kosztów sprzątania. Trwają nadal prace przy wymianie.  Wstawione zostały wszystkie okna, teraz jeszcze musimy zrobić  obróbkę wewnątrz.  Proszę  o modlitwę w tej intencji i naszej parafii.
 2. Rozpoczynamy Adwent i nowy rok duszpasterski pod hasłem: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”. Roraty codziennie wieczorem o godz.1700. Zachowując zasady bezpieczeństwa  zapraszam wszystkich, niech będzie to  czas pięknego adwentowego oczekiwania. Dzieci zapraszam z lampionami –   w procesji będziemy wychodzić naprzeciw przychodzącego Jezusa.
 3. Dziś na sumie zostaną uroczyście poświęcone opłatki, które rejonowi rozniosą do naszych domów. Ofiary z tej racji składane przeznaczone będą na  zapłacenie rachunków za ogrzewanie kościoła. Jeżeli ktoś będzie odczuwał obawy, wtedy rejonowi pozostawią opłatki w skrzynkach na listy, tak by  każda rodzina mogła otrzymać opłatki na Święta.
 4. Jutro jeszcze po Mszy św. modlitwa wspominkowa za naszych zmarłych.
 5. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca
 7. W czwartek  o 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i najpierw adoracja prowadzona, następnie adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej parafii. W czasie adoracji możliwość spowiedzi św. Proszę, aby w czwartek ze spowiedzi skorzystali kandydaci do bierzmowania.
 8. W piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo św. S. Faustyny i św. Jana Pawła II. Msza św. w  intencjach czcicieli Bożego Miłosierdz W I piątek spowiedź od godz. 1600. Chorych odwiedzę od godz. 900.
 9. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych.
 10. W tym roku, z racji pandemii, nie będzie tradycyjnej jednodniowej spowiedzi przed świętami. Proszę, abyśmy nie odkładali spowiedzi na ostatnie dni. Postaram się poprosić bliżej Świąt przez kilka dni innych kapłanów, tak byśmy nie gromadzili się w jeden dzień, by wszyscy mogli skorzystać ze spowiedzi św.
 11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” płyta z nietypowymi rekolekcjami – pomoc na przeżycie Adwentu w czasach pandemii. W „Gościu Niedzielnym” kalendarz z wizerunkami świętych.

 

 

Wszystkim życzę opieki Matki Bożej
do owocnego przeżywania Adwentu

 - Szczęść Boże !


34 Niedziela zwykła UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA 22.11. 2020 r.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym oraz na tacę i konto parafialne oraz za dodatkowe ofiary na ogrzewanie   i ofiary na opłacenie kosztów sprzątania. Trwają nadal prace przy wymianie okien.  Proszę  o modlitwę w tej intencji i naszej parafii.
 2. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.
 3. Msze św. w tygodniu o godz. 17 Po Mszy św. modlitwa wypominkowa. Zapraszam Was do tej modlitwy i zyskiwania odpustów za naszych zmarłych. W niedzielę wypominki przed sumą o godz. 1030.
 4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek  o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej parafii. Następnie modlitwa wypominkowa i Msza Święta.
 6. W piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo św. S. Faustyny i św. Jana Pawła II oraz modlitwa wypominkowa. Msza św. w  intencjach czcicieli Bożego Miłosierdz
 7. Przyszła niedziela to I Niedziela Adwentu. Na sumie zostaną uroczyście poświęcone opłatki, które rejonowi rozniosą do naszych domów. Ofiary z tej racji składane przeznaczone będą na zapłacenie rachunków za ogrzewanie  kościoła.
 8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

 

 

Wszystkim życzę Bożej opieki
w ostatnim tygodniu roku liturgicznego

 - Szczęść Boże !


33 Niedziela zwykła 15.11. 2020 r.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym oraz na tacę i konto parafialne oraz za dodatkowe ofiary na ogrzewanie i ofiary na opłacenie kosztów sprzątania. Trwają prace przy wymianie okien.  Proszę  o modlitwę w intencji parafii i prowadzonych prac.
 2. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez Papieża. Dzisiejsza taca przeznaczona jest dla Domu Księży Emerytów.
 3. Msze św. w tygodniu o godz. 17 Po Mszy św. modlitwa wypominkowa. Zapraszam Was rodzinami do tej modlitwy i zyskiwania odpustów za naszych zmarłych. W niedzielę wypominki przed sumą o godz. 1030.
 4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek  o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej parafii. Następnie modlitwa wypominkowa i Msza Święta.
 6. W piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo św. S. Faustyny i św. Jana Pawła II oraz modlitwa wypominkowa. Msza św. w  intencjach czcicieli Bożego Miłosierdz
 7. Przyszła niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.
 8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 9. W zakrystii są do odebrania zeszyty z poszczególnych rejonów.

 

 

Wszystkim życzę dobrego i spokojnego tygodnia
- Szczęść Boże !

 


32 Niedziela zwykła 08.11. 2020 r.

 

 1. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym oraz na tacę i konto parafialne oraz za dodatkowe ofiary na ogrzewanie i ofiary na opłacenie kosztów sprzątania. Bardzo dziękuję za te ofiary oraz za składane dziś, w II niedzielę miesiąca. Dziękuję także rodzinie, która złożyła ofiarę 1000 zł na nowe okna w kościele. Proszę, aby ofiarę na kwiaty złożyły w tym miesiącu rejony: 17, 18, 19, 20. Trwają prace przy wymianie okien, połowa okien została wymieniona. Przed nami druga trudniejsza połowa. Proszę  o modlitwę w intencji parafii i prowadzonych prac.
 2. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Msze św. w tygodniu o godz. 17 Po Mszy św. modlitwa wypominkowa. Zapraszam Was rodzinami do tej modlitwy i zyskiwania odpustów za naszych zmarłych. W niedzielę wypominki przed sumą o godz. 1030.
 4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. W środę rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszam na Mszę św. wieczorną – będziemy modlić się za naszą Ojczyznę i tych, którzy oddali za Nią życie.
 5. W czwartek  o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej parafii. Następnie modlitwa wypominkowa i Msza Święta.
 6. W piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo św. S. Faustyny i św. Jana Pawła II oraz modlitwa wypominkowa. Msza św. w  intencjach czcicieli Bożego Miłosierdz
 7. Na stolikach przy wyjściu z kościoła są jeszcze wyłożone kartki wypominkowe. Zapraszam wszystkich do tej ważnej modlitwy za naszych zmarłych.
 8. W związku z bardzo dużą ilością intencji pogrzebowych, od przyszłej niedzieli proszę wszystkich, którzy chcą zamówić na przyszły rok intencje rocznicowe lub związane z konkretnym terminem, o zarezerwowanie tych terminów do końca listopada.
 9. Proszę wszystkich o przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa. W naszym kościele, wg wytycznych władz państwowych – 1 osoba na 15 m2, może przebywać jednorazowo 54 osoby.
 10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 11. W zakrystii są do odebrania zeszyty z poszczególnych rejonów.

 

 

Wszystkim życzę dobrego i spokojnego tygodnia
- Szczęść Boże !

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Andrzeja Boboli w Potoku, siedziba: Krosno, Potok 413.