Ogłoszenia parafialne

1 Niedziela Adwentu - 28.11. 2021 r.

 

 1. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym, na tacę i konto parafialne. Módlmy się o Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach prowadzonych przy naszej parafii.
 2. Rozpoczynamy Adwent i nowy rok duszpasterski pod hasłem: „Posłani w pokoju Chrystusa”. Roraty codziennie wieczorem o godz.1700. Zapraszam wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych -  niech będzie to czas pięknego adwentowego oczekiwania. Dzieci zapraszam z lampionami – w procesji będziemy wychodzić naprzeciw przychodzącego Jezusa. Proszę, aby dzieci przynosiły karteczki z dobrymi uczynkami i składały je w pustym żłóbku, będzie to nasz duchowy dar dla przychodzącego Jezusa.
 3. Dziś na sumie zostaną uroczyście poświęcone opłatki, które rejonowi rozniosą do naszych domów. Ofiary z tej racji składane przeznaczone będą na zapłacenie rachunków za ogrzewanie kościoła. Przypomnę, że ubiegłym roku musieliśmy dołożyć ze środków inwestycyjnych ponad 4.000 zł., by opłacić koszty ogrzewania w kościele. Dlatego proszę wszystkich parafian o zrozumienie i ofiarność.
 4. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 1700. Do wtorku po Mszy św. modlitwa wypominkowa.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 7. W czwartek o 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja najpierw prowadzona, następnie w ciszy – modlimy się o nowe powołania oraz o jedność naszej par
 8. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. we wszystkich intencjach Czcicieli Bożego Miłosierdzia. Spowiedź w I piątek od godz. 1630. Nie będzie odwiedzin chorych. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną przed Świętami.
 9. Przyszła niedziela to I Niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych.
  W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie.
 10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

 

 

Wszystkim życzę opieki Matki Bożej
do owocnego przeżywania Adwentu

 - Szczęść Boże !

 


33 Niedziela zwykła - 14.11. 2021 r.

 

 1. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym, na tacę i konto parafialne oraz za ofiary składane dziś, w II niedzielę miesiąca. Proszę, aby ofiarę na kwiaty złożyły w miesiącu listopadzie rejony: 17, 18, 19, 20W modlitwie prośmy o Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach prowadzonych przy naszej parafii.
 2. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 1700. Po Mszy św. modlitwa wypominkowa. Zachęcam wszystkich do tej modlitwy, by modlić się za naszych zmarłych i zyskiwania za nich odpustów.
 3. We wtorek 16 dzień miesiąca – nabożeństwo ku czci naszego Patrona, św. Andrzeja Boboli. Zapraszam was do modlitwy w intencji naszej wspólnoty parafialnej.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej par
 6. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i modlitwa wypominkowa. Msza św. we wszystkich intencjach Czcicieli Bożego Miłosierdzia. Na Mszę św.i spotkanie zapraszam wszystkich Rejonowych.
 7. Przyszła niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy św., na prośbę przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, będzie zbiórka do puszek na rzecz migrantów z granicy białorusko-polskie
 8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 9. W zakrystii są do odebrania zeszyty z poszczególnych rejonów.
 10. Jerzy Niedbała będzie sprawował w tym tygodniu kolejne Msze św. pogrzebowe za śp. Mariusza Rygla.

 

 

Wszystkim życzę wstawiennictwa
naszych Świętych Patronów –

Szczęść Boże !


32 Niedziela zwykła - 07.11. 2021 r.

 

 1. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym, na tacę i konto parafialne. W modlitwie prośmy o Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach prowadzonych przy naszej parafii.
 2. Jan Radoń, misjonarz z Kazachstanu, dziękuje za zebrane ofiary. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Po Mszy św. odbędzie się zbiórka charytatywna do puszek dla Filipka Wasłowicza z Żarnowca, który urodził się bardzo wcześnie i dlatego cierpi na wiele chorób. Chcemy go wspomóc w procesie leczenia i rehabilitacji.
 4. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 1700. Po Mszy św. modlitwa wypominkowa. Zachęcam wszystkich do tej modlitwy, by modlić się za naszych zmarłych i zyskiwania za nich odpustów.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej par W czwartek przypada kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszam na Mszę św. na godz. 1700, będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
 7. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i modlitwa wypominkowa. Msza św. we wszystkich intencjach Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
 8. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca – taca na szczególne potrzeby naszej parafii.
 9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 10. Jerzy Niedbała będzie sprawował w tym tygodniu, do czwartku kolejne Msze św. pogrzebowe za śp. Krzysztofa Solińskiego. A od piątku Msze św. pogrzebowe za śp. Mariusza Rygla.

 

 

Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli –

Szczęść Boże !


31 Niedziela zwykła - 31.10. 2021 r.

 

 1. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym, na tacę i konto parafialne. W modlitwie prośmy o Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach prowadzonych przy naszej parafii.
 2. W ostatnią niedzielę rozprowadzaliśmy „papieskie kremówki”. Bóg zapłać wszystkim za złożone ofiary, zostaną one przeznaczone na wyposażenie salki dla Oazy oraz na udział w rekolekcjach. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tej akcji.
 3. Dziś modlimy się za naszą parafię w 47 rocznicę jej powstania. Ostatnie nabożeństwo różańcowe o godz. 1530, a po nim Msza św.
 4. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 1700. Po Mszy św. modlitwa wypominkowa. Zachęcam wszystkich do tej modlitwy, przychodźmy całymi rodzinami, by modlić się za naszych zmarłych.
 5. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą o godz. 800 i suma o 1030. Po sumie procesja na cmentarz. Po południu Mszy św. nie będzie – jest to czas, by odwiedzić groby naszych zmarłych na innych cmentarzach. Bardzo Was zachęcam do udziału we Mszy św. o 1030 w naszej parafii, byśmy jak najliczniej przeszli z procesją na cmentarz modląc się za naszych zmarłych. Na cmentarzu, jak co roku, będzie kwesta do puszek. Jutro będziemy gościć w naszej parafii Misjonarza ks. Jana Radonia, który pracuje w Lisakowsku w Kazachstanie. Po Mszy św. będziemy chcieli wesprzeć ks. Jana naszą ofiarą składaną do puszek.
 6. We wtorek Dzień Zaduszny – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. w naszym kościele o godz. 800 i po południu o godz. 1700 wraz z modlitwą wspominkową.
 7. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 9. W czwartek o 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja najpierw prowadzona, następnie w ciszy – modlimy się o nowe powołania oraz o jedność naszej parafii.
 10. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i modlitwa wypominkowa. Msza św. we wszystkich intencjach Czcicieli Bożego Miłosierdzia. Spowiedź w I piątek od godz. 1615. Chorych odwiedzę od godz. 900.
 11. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka charytatywna dla Filipka Wasłowicza z Żarnowca, który urodził się bardzo wcześnie i dlatego cierpi na wiele chorób. Chcemy go wspomóc w procesie leczenia i rehabilitacji. Po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na ten cel.
 12. Na stolikach przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Proszę przynosić wypisane wypominki do zakrystii, wtedy też otrzymamy kartkę z konkretnymi datami. Będziemy modlić się za naszych zmarłych oraz zyskiwać za nich dar odpustów.
 13. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 14. Jerzy Niedbała będzie sprawował w tym tygodniu kolejne Msze św. pogrzebowe za śp. Krzysztofa Solińskiego.

 

Wszystkim życzę wstawiennictwa Wszystkich Świętych –

Szczęść Boże !


29 Niedziela zwykła - 17.10. 2021 r.

 1. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym, na tacę i konto parafialne. W modlitwie prośmy o Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach prowadzonych przy naszej parafii.
 2. Dziś Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje i misjonarzy. Nabożeństwo różańcowe dziś o godz. 1530, a po nim Msza św.
 3. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 1700. Po Mszy św. modlitwa różańcowa. Zachęcam wszystkich do tej modlitwy.
 4. Jutro w naszej parafii możliwość spowiedzi od 1530 do 1630. Zapraszam kandydatów do bierzmowania, rodziców oraz wszystkich parafian.
 5. Dziś rozpoczynamy wraz z kandydatami do bierzmowania Triduum modlitw przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Zapraszam kandydatów jutro i we wtorek do wspólnej modlitwy. We wtorek zapraszam także rodziców kandydatów. Młodzież podczas Mszy św. odnowi przyrzeczenia abstynenckie oraz otrzyma pobłogosławione krzyże.
 6. W środę w naszej parafii Wizytacja Kanoniczna Ks. Biskupa Stanisława Jamrozka. Uroczystość rozpocznie się o godz. 1700 modlitwą różańcową połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Bezpośrednio po różańcu Msza św. koncelebrowana przez kapłanów naszego dekanatu, podczas której Ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Pod koniec Mszy św. zostaną zaprezentowane grupy naszej parafii. Dlatego zapraszam Was jak najliczniej. Zaangażowanych w grupy działające przy naszej parafii oraz wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych i starszych.
 7. W czwartek o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej parafii.
 8. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 1645, następnie Msza św. we wszystkich intencjach Czcicieli Bożego Miłosierdzia i modlitwa różańcowa. W piątek na godz. 1600 zapraszam kandydatów na ministrantów. W piątek po Mszy św. spotkanie Oazy młodzieżowej. Grupa liczy 14 osób – zapraszam nowe chętne osoby.
 9. W sobotę o 930 spotkanie Oazy Dzieci Bożych. Na ostatnim spotkaniu było 10 osób. Zapraszam nowe chętne dzieci, chłopców i dziewczęta.
 10. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy obchodzić Dzień Papieski. O godz. 1000 Koncert Papieski w wykonaniu Chóru „Echo”. Po Mszy św. dzieci i młodzież z naszej Oazy rozprowadzać będzie „papieskie kremówki”. Ofiary z tej racji złożone będą przeznaczone na wyposażenie salki dla Oazy. Po Mszy św. zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 11. Na stolikach przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Wywieszone są także na tablicach grupy (6 grup) z poszczególnymi dniami, w których będziemy modlić się za naszych zmarłych (5 razy w miesiącu). Proszę, by przynosić wypisane wypominki do zakrystii, wtedy też otrzymamy kartkę z konkretnymi datami. Będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia, gdyż za odmówienie Koronki przed Najświętszym Sakramentem możemy zyskać odpust zupełny i ofiarować go za naszych zmarłych. Zapraszam wszystkich do tej ważnej modlitwy za naszych zmarłych.
 12. W zakrystii są jeszcze do odebrania zeszyty z poszczególnych rejonów.
 13. Jerzy Niedbała będzie sprawował w tym tygodniu kolejne Msze św. pogrzebowe za śp. Kazimierza Berezowskiego.

 

Wszystkim życzę opieki Matki Bożej Różańcowej –

Szczęść Boże !


27 Niedziela zwykła - 03.10. 2021 r.

 

 1. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym, na tacę i konto parafialne. Módlmy się o Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach prowadzonych przy naszej parafii.
 2. Dziś I niedziela miesiąca – po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Nabożeństwo różańcowe o godz. 1530, a po nim bezpośrednio Msza św. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 3. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 1700. Po Mszy św. modlitwa różańcowa. Zachęcam wszystkich do tej modlitwy. Szczególnie zachęcam Róże Żywego Różańca.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej proszę na spotkanie członków Rady Parafialnej.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę na godz. 1600 zapraszam chłopców, którzy chcieliby zapisać się do grupy kandydatów na ministrantów. Zaś na Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania, którzy w tym miesiącu mają przyjąć ten sakrament. Proszę o obowiązkową obecność.
 6. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. O 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja najpierw prowadzona, następnie w ciszy – modlimy się o nowe powołania oraz o jedność naszej paraf W czwartek wypada Wspomnienie NMP Różańcowej. Zapraszam na Mszę św. dzieci z klasy III wraz z rodzicami, podczas Mszy św. dzieci otrzymają poświęcone różańce.
 7. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 1645, następnie Msza św. we wszystkich intencjach Czcicieli Bożego Miłosierdzia i modlitwa różańcowa.
 8. Pragniemy wznowić spotkania naszej Oazy, zarówno dzieci i młodzieży. Zapraszam na I organizacyjne spotkanie dzieci i młodzież w sobotę na godz. 1100. Zapraszam dzieci i młodzież, która już uczestniczyła w Oazie oraz nowe osoby. Chłopcy też mogą do Oazy należeć i są mile widziani. Proszę, by rodzice zachęcili swoje dzieci do włączenia się w Oazę oraz wspólnotę ministrantów.
 9. W przyszłą niedzielę w naszej Ojczyźnie Dzień Papieski. W naszej parafii będziemy obchodzić go tydzień później. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca – taca na szczególne potrzeby naszej parafii.
 10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 11. Od wtorku do niedzieli ks. Jerzy Niedbała będzie sprawował Msze św. pogrzebowe za śp. Józefa Świerczka.

 

 

Wszystkim życzę opieki Królowej Różańca Świętego

 - Szczęść Boże !


26 Niedziela zwykła - 26.09. 2021 r.

 

 1. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym, na tacę i konto parafialne. Prośmy o Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach prowadzonych przy naszej parafii.
 2. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 1700.
 3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę wypada Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Zapraszam w środę na Mszę św. i spotkanie rodziców dzieci z klasy III przygotowujących się do I Spowiedzi i I Komunii św. Zapraszam na to spotkanie obydwoje rodziców. Jeżeli są dzieci, które uczęszczają do innych szkół – zachęcam rodziców, by dziecko przygotowywało się do I Spowiedzi i Komunii św. w swojej parafii. Przypomnę, że wg Synodu Archidiecezji Przemyskiej, właściwym miejscem przyjmowania sakramentów świętych jest rodzima parafia. W przeciwnym razie wymagana jest zgoda na I Komunię czy Bierzmowanie poza parafią.
 4. W czwartek o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej paraf Na Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VII.
 5. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca.
 6. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. we wszystkich intencjach Czcicieli Bożego Miłosierdzia. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W tygodniu Msza św. o godz. 1700, a po niej modlitwa różańcowa. W niedziele Różaniec o godz. 1530, a po nim bezpośrednio Msza św. W październiku będzie Msza św. w niedzielę po południu połączona z modlitwą różańcową. Zapraszam wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych jak najliczniej do wspólnej modlitwy różańcowej. Za odmówienie tej modlitwy w kościele przed Najświętszym Sakramentem możemy zyskać odpust zupełny. Dzieci otrzymają na I nabożeństwie, w piątek, plansze, do których codziennie będą zbierać kolejne naklejki. Dzieci będą także prowadzić różaniec oraz losować codziennie figurkę Matki Bożej oraz inne niespodzianki. W I piątek możliwość spowiedzi od godz. 1615. Proszę skorzystać ze spowiedzi wcześniej, gdyż kilka minut przed Mszą św. będziemy się już modlić Koronką do Bożego Miłosierdzia. Chorych odwiedzę, wyjątkowo, od godz. 1500.
 7. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 9. Od poniedziałku, przez cały tydzień, ks. Jerzy Niedbała będzie sprawował Msze św. pogrzebowe za śp. Halinę Piecuch.

 

 

Wszystkim życzę opieki Świętych Archaniołów

 - Szczęść Boże !


25 Niedziela zwykła - 19.09. 2021 r.

 

 1. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym, na tacę i konto parafialne. Prośmy o Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach prowadzonych przy naszej parafii.
 2. Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.
 3. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 1700 z wyjątkiem poniedziałku, jutro Msza św. o godz. 700.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej parafii.
 6. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. we wszystkich intencjach Czcicieli Bożego Miłosierdzia. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszam rodziców młodzieży, która w tym roku przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.
 7. W sobotę 25 września odbędzie się Spotkanie Róż Żywego Różańca w Jodłówce
 8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł o objawieniach Matki Bożej w La Salette.
 9. W zakrystii są jeszcze do odebrania zeszyty z kilku rejonów.

 

 

Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli

 - Szczęść Boże !


24 Niedziela zwykła - 12.09. 2021 r.

 

 1. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym, na tacę i konto parafialne oraz składane dziś, w II niedzielę miesiąca. Proszę, aby ofiarę na kwiaty złożyły w miesiącu wrześniu rejony: 9, 10, 11, 12 . W modlitwie prośmy o Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach prowadzonych przy naszej parafii.
 2. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 1700.
 3. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej parafii.
 6. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. we wszystkich intencjach Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
 7. W sobotę Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. o godz. 1700.
 8. Proszę, aby kandydaci do bierzmowania, którzy mieli wyznaczone spotkania w grupach w środę przyszli na te spotkania w piątek o tych samych godzinach.
 9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest wiele ciekawych artykułów poświęconych nowym błogosławionym: Ks. Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu oraz Matce Róży Czackiej.
 10. Chór mieszany „ECHO” w Krośnie rozpoczyna kolejny rok działalności artystycznej i zaprasza do zespołu osoby lubiące śpiewać. Próby odbywają się we wtorki o godz. 1800 Szczegóły na plakacie przy głównych drzwiach kościoła.

 

 

Wszystkim życzę wstawiennictwa nowych błogosławionych:
Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej

 - Szczęść Boże !


23 Niedziela zwykła - 05.09. 2021 r.

 

 1. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii składane rejonowym, na tacę i konto parafialne. Módlmy się o Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach prowadzonych przy naszej parafii.
 2. Dziś I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 3. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 1700.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę przypada Święto Narodzenia NMP.
 5. W czwartek o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy – modlimy się o jedność naszej parafi Na Mszę św. i spotkanie zapraszam wszystkich kandydatów, którzy mają w tym roku w październiku przyjąć Sakrament Bierzmowania (kl. VIII I i II średnia). Obecność wszystkich jest obowiązkowa!
 6. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. we wszystkich intencjach Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
 7. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca – taca na szczególne potrzeby naszej parafii.
 8. Trudna sytuacja w Afganistanie, a także kryzys na polskiej granicy z Białorusią – to powody uruchomienia przez Caritas Polska akcji „Afganistan”. W całej Archidiecezji chcemy dziś wspomóc migrantów i uchodźców przybywających do naszego kraju. Po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na ten cel.
 9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest specjalny numer „Gościa Niedzielnego” poświęcony nowym błogosławionym: Ks. Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu oraz Matce Róży Czackiej w cenie 10 zł.

 

 

Wszystkim życzę dobrej niedzieli

 - Szczęść Boże !


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Andrzeja Boboli w Potoku, siedziba: Krosno, Potok 413.